Ateliers - Ομάδες

ΟΜΑΔΑ 1

PETIT NICOLAS

ΟΜΑΔΑ 2

ASTERIX

10.15-11.45

“ET SI ON JOUAIT LES ROSSIGNOLS”

(ΓΑΛΛΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ)
ANOUCK BAUDOUIN
LITO KAMARAS
 
ΑΙΘΟΥΣΑ 410

10.15-11.45

“LE SANDWICH A LA FRANCAISE !”

IOANNA KIRYKOU

 

ΑΙΘΟΥΣΑ 352

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.20-13.30

"e-ΠΑΙXΝΙΔΙ SCRATCH"

(ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ)
ΚΩΣΤΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ 215

12.20-13.20

"ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ"

(PING-PONG)
LUIGI ΣΚΕΜΒΡΗΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ

13.40-15.00

"ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ"

PING-PONG
LUIGI ΣΚΕΜΒΡΗΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ

13.30-15.00

“ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΕΥΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ”

(ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ)
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
 

ΑΙΘΟΥΣΑ ΧΟΡΟΥ

ΟΜΑΔΑ 3

ANTICLIMAX

ΟΜΑΔΑ 4

KAKOFONIX

10.15-11.45

"ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΤΕΡΙΣΗ - BADMINTON"

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΙΑΚΟΥΒΑΚΗ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ

10.15-11.45

"ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ…ΓΝΩΡΙΜΙΑ"

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.20-13.50

"ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ…ΓΝΩΡΙΜΙΑ"

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ

12.20-13.20

ΚΥΝΗΓΙ ΘΗΣΑΥΡΟΥ  - CHASSE AU TRESOR

MARTHA ASFI
 
HALL

14.00-15.00

"ΜΑΓΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ"

ΑΝΝΑ ΤΖΙΜΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΕΣ 154a, 154b

13.30-15.00

ΑΡΧΑΙΟ-ΠΑΙΧΝΙΔΙΣΜΑΤΑ

ΑΡΕΤΗ ΔΟΥΚΑ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ 350

ΟΜΑΔΑ 5

TIN TIN

ΟΜΑΔΑ 6

GOUDOURIX

10.15-11.45

“JE JOUE ET J’APPRENDS - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ”

ATHIA TSITSIPI

ΑΙΘΟΥΣΑ 480

10.15-11.45

“ΚΩΜΙΚΟ-ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ…”

ΜΑΡΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΛΛΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΘΟΥΣΑ 351

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.45-12.15

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.20-13.20

“ΜΑΓΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ”

ΑΝΝΑ ΤΖΙΜΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ
 

ΑΙΘ.154 a & 154b

12.20-13.50

“ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ”

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.30-15.00

“ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΣΚΑΛΙ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ”

NICOLE GARCIA-IΩΑΝΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΦΑΝΗ ΦΑΡΜΑΚΑΚΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 150

14.00-15.00

“ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ {X}ΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ”

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ 408

ΟΜΑΔΑ 7

IDEFIX

ΟΜΑΔΑ 8

SPIROU

10.10-11.00

“ΚΥΝΗΓΙ ΘΗΣΑΥΡΟΥ

CHASSE AU TRESOR”
MARTHA ASFI

HALL

10.15-12.00

“ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ”

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

11.10-12.00

"ΦΩΣ & ΧΡΩΜΑ"

(ΧΗΜΕΙΑ)
Ι.ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΗΜΕΙΑΣ

 

12.00-12.30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.00-12.30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.40-14.50

“ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ”

ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ & FRANTZ COLLARD

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

12.40-13.50

"ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ"

(ΞΙΦΑΣΚΙΑ)
ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΑΣ
 
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

 

14.00-15.00

“ΟΙ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ”

(ΒΙΟΛΟΓΙΑ)
Σ. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ-E.ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ

ΟΜΑΔΑ 9

AUTOMATIX

ΟΜΑΔΑ 10

MILOU

10.15-12.00

“ΚΟΥΖΙΝΟΧΗΜΕΙΑ”

Μ.ΑΛΙΣΑΒΑΚΗΣ

 

ΑΙΘΟΥΣΑ 150

10.15-12.00

“ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ”

ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ &
FRANTZ COLLARD
 
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

12.00-12.30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.00-12.30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

12.40-13.40

“TESTONS NOS CONNAISSANCES EN FRANCAIS”

ANNIE ANAGNOSTOPOULOU & FATIMA SALMI

ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΦΥΣΙΚΗΣ

12.35-13.35

“ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ {X}ΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ”

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ 408

13.50-15.00

“e-ΠΑΙXΝΙΔΙ SCRATCH”

(ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ)
ΚΩΣΤΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
 

ΑΙΘΟΥΣΑ 215

13.40-15.00

“DRAMA,DRAMA,DRAMA”

M.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-Ν.ΣΤΡΑΤΟΥ-Μ.ΑΡΧΟΝΤΟΥΔΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΘΕΑΤΡΟΥ

ΟΜΑΔΑ 11

OVELIX

 

10.10-11.00

“ΦΩΣ & ΧΡΩΜΑ”

(ΧΗΜΕΙΑ)
Ι. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΗΜΕΙΑΣ

 

11.10-12.00

“ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ”

(ΞΙΦΑΣΚΙΑ)
ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΑΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

 

12.00-12.30

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

 

12.40- 13.50

“ΟΙ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ”

(ΒΙΟΛΟΓΙΑ)
Σ. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ-E.ΚΤΙΣΤΑΚΗ
 

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ

 

14.00-15.00

“ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΧΟΡΟΥ-ΚΙΝΗΣΗΣ & ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ”

ΑΙΜΟΝΑΣ ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΥ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

 

Postes en rapport