Ο μαθητής μας Ιάσονας Ευλάμπιος πραγματοποίησε μια συνέντευξη που δημοσιεύτηκε στην ανεξάρτητη τουρκική εφημερίδα Medyascope.

Ο μαθητής μας Ιάσονας Ευλάμπιος (Γ 'Λυκείου), ο οποίος προετοιμάζεται για τις εισαγωγικές εξετάσεις του Sciences Po Paris, πήρε την πρωτοβουλία να πάρει συνέντευξη από τον κ. Παπαϊωάννου, Φιλόλογο στο ελληνικό τμήμα του LFHED αλλά και Γενικό Γραμματέα Δικαιωμάτων του Ανθρώπου στο Υπουργείο Δικαιοσύνης το 2015/2016. Το μοντάζ έγινε από τον Ορφέα Τατάκη, μαθητής του ελληνικού τμήματος.  Η συνέντευξη εστάλη στις 15 Οκτωβρίου 2020 οπότε και δημοσιεύθηκε στην ανεξάρτητη τουρκική εφημερίδα Medyascope.

Μην περιμένετε άλλο, ανακαλύψτε αυτήν τη συναρπαστική συνέντευξη κάνοντας κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο!