Οι δάσκαλοι και οι μαθητές της LFHED εκθέτουν τα έργα του εγκλεισμού εκ των υστέρων

Εάν ο εγκλεισμός έγινε μερικές φορές συνώνυμος με την απόσταση, τον περιορισμό ή ακόμα και την απόσυρση, ήταν επίσης μια ευκαιρία να επιχειρηθούν όμορφα έργα που οδηγούσαν σε δημιουργία νέων σχέσεων, εκπαιδευτικές καινοτομίες και δημιουργικότητα.

Τις επόμενες εβδομάδες, ο ιστότοπος LFHED θα σας προσφέρει την ευκαιρία να ανακαλύψετε ορισμένα έργα που πραγματοποιήθηκαν από δασκάλου και καθηγητές με τους μαθητές τους.

Γι 'αυτό, ετοιμαστείτε να ανακαλύψετε μικρά εκπαιδευτικά πολύτιμα στολίδια αποτέλεσμα του εγκλεισμού που θα εκτεθούν τις επόμενες μέρες στον ιστότοπό μας (Rubrique "Έργα «εν εγκλεισμώ»") και στα κοινωνικά μας δίκτυα!