• Η μαθήτρια μας, Irina Kjelsen, κέρδισε το 1ο βραβείο γαλλικών σχολών του εξωτερικού στο διαγωνισμό συγγραφής Louis Guilloux.-0
  • Η μαθήτρια μας, Irina Kjelsen, κέρδισε το 1ο βραβείο γαλλικών σχολών του εξωτερικού στο διαγωνισμό συγγραφής Louis Guilloux.-1

Φέτος, όπως και κάθε χρόνο, οι μαθητές της 1ère3 (Γ΄ λυκείου), υπό την επίβλεψη της καθηγήτριας τους, Maryse Fraysseix, έλαβαν μέρος στον 27ο Διαγωνισμό Louis Guilloux για νέους.

Η μαθήτρια μας, Irina Kjelsen, κέρδισε το 1ο βραβείο για το διήγημα της με τίτλο Déclassement, το οποίο μπορείτε να ανακαλύψετε κάνοντας κλικ εδώ.

Τα συγχαρητήρια μας στην Irina!

Postes en rapport