Postes en rapport
-
Ο παππούς μου, ο ποιητής Θανάσης Κωσταβάρας juin 27, 2024SEI24 - Espace Presse & media avril 03, 2024
-
Η μαθήτρια μας Κατερίνα Δρακοπούλου (Terminale L) συμμετείχε με μεγάλη επιτυχία και κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ιστιοπλοΐας κατηγορίας LASER 4.7 το οποίο διεξήχθη στην Βιλαμούρα της Πορτογαλίας από τις 14-22 Αυγούστου 2020 όπου κατέλαβε την 15η θέση U18 και την 1η θέση ανάμεσα στις Ελληνίδες αθλήτριες.
Ταυτόχρονα στους Περιφερειακούς αγώνες κατάταξης για την Εθνική Ομάδα κατέλαβε την 1η θέση στα κορίτσια και την 3η θέση στη γενική.
Θερμά συγχαρητήρια στην μαθήτρια μας !