Postes en rapport
-
Ο παππούς μου, ο ποιητής Θανάσης Κωσταβάρας juin 27, 2024SEI24 - Espace Presse & media avril 03, 2024
-
Στις 14 Μαΐου 2019 πραγματοποιήθηκε για 5η συνεχή χρονιά, σε συνεργασία με το Δήμο της Αγίας Παρασκευής, η ημερίδα αθλητισμού για ΑΜΕΑ. Όλοι οι συμμετέχοντες αγωνίσθηκαν με θέληση και πάθος δίνοντας μαθήματα δύναμης και υγιούς ανταγωνισμού. Την εκδήλωση αγκάλιασαν με αγάπη οι μαθητές μας, οι οποίοι ενθάρρυναν τους αγωνιζόμενους με το θερμό χειροκρότημά τους !