Ημέρα Σταδιοδρομίας 2021 – Πρόσκληση προς τους ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ μας

Αγαπητές/οι απόφοιτοι,

Το σχολείο μας, στις 9 Δεκεμβρίου 2021, έχει τη χαρά να διοργανώσει για ακόμα μια χρονιά την Ημέρα Σταδιοδρομίας. Σας προσκαλούμε να αφιερώσετε λίγο από το χρόνο σας για να μιλήσετε στους μαθητές μας σχετικά με τις σπουδές και το επάγγελμά σας και να απαντήσετε στις ερωτήσεις τους.

Παρακαλούμε να μας βοηθήσετε να υλοποιήσουμε την Ημέρα Σταδιοδρομίας με τη δική σας παρουσία και να συμπληρώσετε τη φόρμα συμμετοχής που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο ως τις 26 Νοεμβρίου.

Χρήσιμες πληροφορίες:

• Η Ημέρα Σταδιοδρομίας θα διεξαχθεί από τις 10:00 ως τις 16:30
  • Θα χρειαστεί να αφιερώσετε περίπου δύο ώρες από το χρόνο σας (στη φόρμα συμμετοχής μπορείτε να δηλώσετε τη "ζώνη" που προτιμάτε)
  • Δεν χρειάζεται να έχετε ετοιμάσει κάποια παρουσίαση, αν όμως το θέλετε θα έχετε στη διάθεσή σας υπολογιστή, προτζέκτορα και πρόσβαση στο διαδίκτυο
  • Θα απευθυνθείτε σε μαθητές Γ' Γυμνασίου και Α'-Β'-Γ' Λυκείου, μοιρασμένους σε τμήματα
  • Θα δοθεί βεβαίωση παρουσίας στο σχολείο

Για οποιαδήποτε απορία, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε με εμάς στη διεύθυνση graneta.karatza@lfh.gr

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Postes en rapport