Ένα φιλομαθές ξεκίνημα μες στην καλή διάθεση !

Τι χαρά να βλέπεις επιτέλους ξανά τους συναδέλφους και τους μαθητές σου! Φυσικά, έχουν περάσει τρία χρόνια από την τελευταία φορά που η επιστροφή στο σχολείο ήταν τόσο χαρούμενη.

Την 1η Σεπτεμβρίου, το προσωπικό του LFHED συναντήθηκε για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Ήταν μια μεγάλη συνάντηση που κατέστησε δυνατή την παρουσίαση των νέων δασκάλων και της ολομέλειας του προσωπικού, καθώς και της νέας διευθυντικής ομάδας του λυκείου του Ελληνικού τμήματος αποτελούμενη από την κα Ιωάννα ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ (Διευθύντρια) και την κα Κατερίνα ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ (Αναπληρώτρια Διευθύντρια).

Την επόμενη μέρα, καλωσορίσαμε τους αγαπημένους μας μαθητές που ανυπομονούσαν να γνωρίσουν τους συμμαθητές και τους καθηγητές τους για το σχολικό έτος 2022-2023.

Ευχόμαστε καλή επιστροφή στα θρανία και καλή αρχή σε όλους, μαθητές και προσωπικό!

Postes en rapport