Αίτηση Εγγραφής στην υπηρεσία σχολικής σίτισης 2017-2018 (Τρίμηνο)

Στοιχεία μαθητή

ΠΑΚΕΤΑ ΣΙΤΙΣΗΣ
ΜΕΝΟΥΠΙΑΤΟ ΗΜΕΡΑΣ
Note

Η επιλογή του  'ΟΧΙ" σημαίνει ότι οι μαθητές του Δημοτικού φέρουν αναγκαστικά φαγητό από το σπίτι.

Οι μαθητές από την 6ème ή την Α Γυμνασίου μπορούν να φέρουν φαγητό από το σπίτι ή να χρησιμοποιήσουν την κάρτα εγγραφής τους στα πακέτα για να αγοράσουν διάφορα άλλα είδη.

ΝΑΙΟΧΙ
ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ (Πληρωμή στο γεύμα)

Κάρτα από 20€ και ισχύουσα για κάθε είδους κατανάλωση συμπεριλαμβανομένων και των σνακ.

Στοιχεία μαθητή 2

ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ

Κάρτα από 20€ και ισχύουσα για κάθε είδους κατανάλωση συμπεριλαμβανομένων και των σνακ.

Στοιχεία μαθητή 3

ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ

Στοιχεία μαθητή 4

ΧΡΗΣΗ ΚΑΡΤΑΣ

Εαν έχετε περισσότερα από 4 παιδιά, παρακαλώ συμπληρώστε μία πρόσθετη φόρμα.

Η τάξη είναι της επόμενης χρονικής χρονιάς. Προσδιορίστε μόνο το επίπεδο (π.χ. Α Γυμνασίου)
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΟΝΕΩΝ
πατέρας ή μητέρα
(οδός, αριθμός, συνοικία,πόλη)