Εντυπωσιακά και φέτος τα αποτελέσματα των τελειοφοίτων μας στις Πανελλαδικές Εξετάσεις!

Εντυπωσιακά και φέτος τα αποτελέσματα των τελειοφοίτων μας στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ! Ιδιαίτερα στις βαθμολογικές κλίμακες 16-18 και 18-20 τα ποσοστά επιτυχίας των μαθητών μας παρουσιάζονται υπερπολλαπλάσια σε σύγκριση με αυτά των Πανελλαδικών !

Συγχαίρουμε θερμά τους καθηγητές μας που στήριξαν με την εμπνευσμένη διδασκαλία τους τις γνωστικές τους κατακτήσεις, πλαισίωσαν με ορθή καθοδήγηση τους μαθητές μας και περιέβαλλαν με παιδαγωγική ευαισθησία την προσπάθειά τους.

Συγχαίρουμε όμως κυρίως τα παιδιά και τις οικογένειές τους που βγήκαν νικητές από αυτή την διαδικασία, γνωστικά, συναισθηματικά και.... βαθμολογικά κερδισμένοι.

Για αναλυτικές πληροφορίες, πατήστε εδώ.